Підставка для квітів з дерева
Наш интернет магазин занимается изготовлением изделий из натурального дерева. Предлагает разнообразные деревянные подставки для цветов: на любой вкус и кошелек. Напольные подставки для комнатных цветов, уличные подставки под цветы, подставка для цветов на подоконник, подставки для цветов в офис, подставки, украшенные дополнительными декоративными элементами, всех их можно купить у нас как в розницу, так и оптом. Также вы сможете сделать заказ на изготовление индивидуального варианта подставки по вашими указанными параметрами, цветом и формами. Ми врахуємо всі ваші побажання і забезпечимо виконання замовлення в найкоротші терміни.
У нас ви можете пофарбувати будь-який товар в колір який вам подобається. У нас є різні види покриття дерева: лакування, покриття воском, фарбування, випал деревини.
Швидка, надійна доставка товару здійснюється обраної транспортної компанією, яка буде вам зручною: Нова Пошта, Ін Тайм.
Ми гарантуємо високі стандарти якості нашої продукції за розумною ціною. Якщо ви хочете придбати недорогі, але якісні підставки для квітів - звертайтеся до нас. Вибирайте, дзвоніть і замовляйте, а ми забезпечимо вам швидку і надійну доставку вашої покупки.
Наш сайт https://pilorama-company.prom.ua
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Pilorama-Company |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Підставка для рослин |
| Країна виробників | Україна |
| Ширина підставки | 620 мм |
| Висота підставки | 1300 мм |
| Глибина поставки | 260 мм |
- Ціна: 3 980 ₴


