Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1100 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 49 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри етажерки | |
| Ширина етажерки | 750 мм |
| Глибина етажерки | 240 мм |
| Висота етажерки | 400 мм |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | натуральне дерево |
| Фасады тумбы | натуральне дерево |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Pilorama-Company |
| Тип меблів | стелаж |
| Тип етажерки | пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 950 ₴










Відправка з 10 квітня 2026