Журнальний столик
Наш інтернет-магазин виготовляє вироби з натурального дерева. Пропонує різноманітні дерев'яні столики: на будь-який смак і гаманець. Журнальні столики, кавові столики прикрашені додатковими декоративними елементами, всіх їх можна купити в нас як у роздріб, так і гуртом. Також ви зможете зробити замовлення на виготовлення індивідуального варіанта столика за вашими зазначеними параметрами, кольором і формами. Ми врахуємо всі ваші побажання й забезпечимо виконання замовлення якнайшвидше.
Журнальні столики мають безліч функцій: тут зручно розміщувати сувеніри або вази з квітами, сюди можна покласти книгу, газету або журнали. Якщо до вибору журнального столика підійти серйозно, то він може стати окремим предметом для прикрашування вашого інтер'єру. За журнальним столиком можна випити чай або каву та поговорити з подружкою.
Зазвичай журнальні столики виготовляють невеликих розмірів і з різних матеріалів. Тип столика, виготовленого з дерева, трохи важкий, але зате він довго слугує і є екологічно чистим.
У нас ви можете пофарбувати будь-який товар у колір, який вам подобається. Ми маємо різні типи покриття дерева: лакування, покриття воском, фарбування, випалювання деревини.
Швидка надійна доставка товару здійснюється обраною вами транспортною компанією, яка буде вам зручною: Нова Пошта, Ін Тайм.
Ми гарантуємо високі стандарти якості нашої продукції за розумною ціною. Якщо ви хочете купити недорогі, але якісні столики — звертайтеся до нас. Вибирайте, телефонуйте та замовляйте, а ми забезпечимо вам швидку та надійну доставку вашої покупки.
Наш сайт https://pilorama-company.prom.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 1000 мм |
| Глибина столика | 450 мм |
| Висота столика | 450 мм |
| Додаткові характеристики столика | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | натуральне дерево |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Фасади | натуральне дерево |
| Полиці | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Pilorama-Company |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 800 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





