Полиця для взуття з дерев'яна в передпокій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри етажерки | |
| Ширина етажерки | 1100 мм |
| Глибина етажерки | 280 мм |
| Висота етажерки | 450 мм |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | натуральне дерево |
| Фасади тумби | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Pilorama-Company |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴






