Ключниця Будиночок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 330 мм |
| Висота ключниці | 400 мм |
| Область застосування ключниці | Для дому |
| Глибина ключниці | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Pilorama-Company |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴





