Шафа для взуття
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип етажерки | пряма |
| Тип меблів | стелаж |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | натуральне дерево |
| Фасади тумби | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Декоративні елементи | натуральне дерево |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Ширина стелажа | 700 мм |
| Глибина стелажу | 310 мм |
| Висота стелажа | 1700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Pilorama-Company |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 500 ₴




Відправка з 08 квітня 2026